Komentāri
Labās gribas uzņēmēja konkurss tuvojas noslēgumam. Kā dalībniekiem veicies līdz šim?
Publicitātes foto

MTG TV un bezpeļņas organizācijas Reach for Change konkurss Labās gribas uzņēmējs pamazām tuvojas noslēgumam, un jau pēc mēneša būs zināms tā uzvarētājs. Kā dalībniekiem veicies līdz šim?

Jāizceļ dalībnieku skaidrs – šogad pieteikušies vairāk nekā 60 pretendentu, no kuriem pēc brīvprātīgo anketu atlases izvēlējāmies 13 labākos, kuri nokļuva konkursa trešajā atlases posmā – pirmsintervijas mācībās jeb Accelerator.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 22. līdz 29. oktobrim mācījām dalībniekus un gatavojām viņus intervijām, kas norisinājās 5. novembrī. Mācību laikā kopā ar TV3 un TV3+ kolēģiem Reach for Change mēģinājām palīdzēt dalībniekiem uzlabot savas idejas biznesa modeli, mārketinga stratēģiju un pašu dalībnieku pārdošanas prasmes.

Ņemot vērā, ka visi dalībnieki nevar uzvarēt, ticam, ka mums izdevās iedvesmot viņus turpināt strādāt un attīstīt idejas arī tad, ja uzreiz neizdosies iekļūt Reach for Change inkubatora programmā.

Turpinājumā varēs balsot par septiņiem dalībniekiem, kuri iekļūs nākamajā konkursa kārtā. Informācija par katru dalībnieku un viņu projektiem būs pieejama Labās gribas uzņēmējs mājaslapā jau no 9. novembra, savukārt balsošana sāksies 10. novembrī un turpināsies līdz 20. novembra plkst. 23.59. Seko līdzi notikumiem!

Lasi vēl