Komentāri
Laba ziņa! Nekustamā īpašuma nodoklis nākamgad tomēr būtiski nepieaugs
FOTO: LETA

Nekustamā īpašuma nodoklis iedzīvotājiem nākamgad tomēr būtiski nepieaugs. To paredz likuma izmaiņas, ko šodien galīgajā lasījumā pieņēma Saeima.

Līdz ar to arī nākamgad kadastrālo vērtību aprēķinam tiks izmantota patlaban spēkā esošā kadastrālo vērtību bāze. Bija paredzēts kadastrālās vērtības tuvināt 85% no nekustamā īpašuma tirgus cenām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un tas vietām veidotu nesamērīgu nekustamā īpašuma nodokļa pieaugumu.

Līdztekus valdība likusi Tieslietu un Finanšu ministrijām sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām izstrādāt tādu nodokļu politiku, kas būtu sabalansēta un paredzētu īpašu kārtību vienīgā mājokļa īpašniekiem.

Tiek pieļauta iespēja, ka šajā gadījumā tiktu piemērota samazināta nodokļa likme vai nodokļa nebūtu vispār.

LNT Top10 jau vēstīja, ja tiktu apstiprināti iepriekš sagatavotie noteikumi par kadastrālo vērtību bāzes izmaiņām, tad vietām Latvijā nekustamā īpašuma nodokļa maksājums pieaugtu pat par 300%.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl