”KVV Liepājas metalurgs” īpašnieks starptautiskajā arbitrāžā vērsies pret Latvijas valsti

Komentāri
”KVV Liepājas metalurgs” īpašnieks starptautiskajā arbitrāžā vērsies pret Latvijas valsti
Foto: LETA

Latvijai draud kārtējā daudzmiljonu tiesvedība. “KVV Liepājas metalurgs” līdzīpašnieks Jevgēņijs Kazmins vērsies starptautiskajā investīciju strīdu izskatīšanas centrā ar prasību pret Latvijas valsti.

Par to, ka vērsīsies arbitrāžā, kā arī Eiropas Komisijas antimonopola un korupcijas komisijā Ukrainas ”KVV Group” brīdināja jau pērn, draudot, ka Latvijai var tikt uzlikts 150 līdz 300 miljonu eiro sods. Uzņēmuma īpašniekiem ir pretenzijas par to, ka valdība nepiekrita metalurgam dot kādus īpašus nosacījumus un nodokļu atlaides. Tāpat uzņēmējus neapmierina “Liepājas metalurgam” septembrī pasludinātā maksātnespēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts no bankrotējušā metālkausēšanas milža vēlas piedzīt 65 miljonus eiro. Savukārt kopumā kreditori pieteikuši prasības vairāk nekā 116 miljonu eiro apmērā. Tagad Kazmins ir vērsies ICSID. Prasība reģistrēta 3. februārī, atbildētāja statusā ir Valsts kancelejas Juridiskais departaments.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl