Ķuzis: Izveidotais fotorobots ir ļoti ticams, jo tas veidots no vairāku aculiecinieku stāstītā

0 Komentāru
Ķuzis: Izveidotais fotorobots ir ļoti ticams, jo tas veidots no vairāku aculiecinieku stāstītā
FOTO: LETA

”Šobrīd mēs neesam absolūti pārliecināti, ka tā ir viena un tā pati persona. [..] Šobrīd ir izveidots arī meklētās personas psiholoģiskais robots, kurš liecina, ka viņš ir sociāli neaktīvs, visticamāk, iepriekš nav bijis policijas redzeslokā,” tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atklāja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis gan piebilda: ”Tas, ka nozieguma izdarīšanas fakti liecina par kaut kādu kopību šai lietai, tas, protams, būs redzams tajā brīdī, kad mēs būsim viņu notvēruši.”

Skaties.lv jau ziņoja, ka 14. oktobrī, Rīgā, Zasulauka rajonā, seksuāli izmantota 13 gadu veca meitene. Policijā saistībā ar notikušo vērsās cietušās meitenes māte.

Viena no galvenajām policijas izvirzītajām versijām ir, ka noziegumu varētu būt izdarījis tā dēvētais Imantas pedofils. Lai arī policija jau iepriekš bija izstrādājusi tā dēvētā Imantas pedofila fotorobotu, tas tomēr balstījās uz cietušo meiteņu sniegto informāciju. Šajā gadījumā policija ir ieguvusi kāda vīrieša – aculiecinieka – sniegto informāciju, jo noziedznieks ar viņu bija pārmijis pāris vārdu. Jaunais fotorobots tuvākajā laikā tiks izplatīts plašsaziņas līdzekļiem.Policija informēja, ka savu upuri pedofils iepriekš novērojis. Policija aicina vecākus brīdināt bērnus par iespējamiem draudiem.
0 Komentāru