Komentāri
Ķuzis: Operatora aizturēšana liek apšaubīt policistu profesionalitāti, sākta dienesta pārbaude
FOTO: Sergejs Medvedevs, TV3 Ziņas

Vakardienas notikumi pie Krievijas vēstniecības, kad tika aizturēts TV3 Ziņu operators, liek apšaubīt konkrēto darbinieku profesionalitāti, un saistībā ar to ir uzsākta dienesta pārbaude, paziņojis Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Pēc iepazīšanās ar videomateriāliem un vakar radušos situāciju pie Krievijas vēstniecības Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim radušās šaubas par TV3 operatora aizturēšanas nepieciešamību un darbinieku profesionalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to I.Ķuzis Iekšējās drošības birojam uzdevis izvērtēt šo darbinieku faktisko rīcību. Tāpat atsevišķi tiks izvērtēta arī pati aizturēšana, tās nepieciešamība un administratīvās lietas uzsākšanas pamatotība, ziņo Valsts policijas pārtstāvji.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ints Ķuzis, Valsts policijas priekšnieks:

Policistu rīcība nebija atbilstoša šai situācijai. Ir uzsākta dienesta pārbaude, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, un es vēlos, lai turpmāk šādas situācijas nebūtu iespējamas.

“Incidentā bija iesaistīti darbinieki, kas ikdienā nestrādā masu pasākumos. Tur strādāja darbinieki, kas ikdienā veic objektu apsardzes pienākumus, vērtēsim arī šo darbinieku apmācību”, teica policijas priekšnieks.

Līdz ar to šobrīd Valsts policijas Iekšējās drošības birojā ir uzsākta dienesta pārbaude, kurā stingri tiks izvērtēta gan darbinieku rīcība, gan atbildība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl