Kuru filmu Ziemassvētkos skatīsies Dita Rietuma?

1 komentārs

Ziemassvētkos neiztikt bez īpašām Ziemassvētku filmām! Raidījums “900 sekundes” vaicāja kinokritiķei Ditai Rietumai – kuru Ziemassvētku filmu viņa šogad skatīsies?

“Apvienojot darbu ar atpūtu, šogad skatīšos ASV kulta filmu “Šī brīnišķīgā dzīve” (It’s a Wonderful Life), kuru izrādīs arī “Splendid Palace”,” pauda Rietuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas anotācija:

Balstīta uz Filipa van Dorena Sterna 1939. gadā sarakstīto stāstu ”Dižākā dāvana”, ”Šī brīnišķīgā dzīve” ir viena no visu laiku populārākajām Ziemassvētku filmām un īsta svētku tradīcija. To uzņēmis Frenks Kapra 1946. gadā.

Stāsts:

Džordžs Beilijs (Džeimss Stjuarts) visu savu apzinīgo mūžu ir pavadījis, palīdzot līdzcilvēkiem, un ignorējis pats savus sapņus un laimi. Rezultātā Džordžs ir nelaimīgs, depresīvs un izmisis un pašā Ziemassvētku priekšvakarā plāno izdarīt pašnāvību. Tomēr pēdējā brīdī uzrodas viņa sargeņģelis Klarenss (Henrijs Treverss), kurš uzskatāmi parāda Džordžam to, kā būtu bijis, ja viņš nekad nebūtu nācis šai pasaulē…

TOP komentāri

  • Edgars Čaplinskis
    0 0 0

    Edgars Čaplinskis

    jā es arī šo filmu nu jau kādus 5 gadus mēginu katru svētku laiku noskatīties bet kaut kā pagājušo gad nesanāca noskastīties
    un žēl gan ka pa tv šo filmu reti kad rāda un pēdējo reiz kad redzēju rādam pa tv viņu rādīja kaut kur ap 23:00 ziemassvētku vakarā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl