Komentāri

Nākamgad plānots slēgt Straupes narkoloģisko slimnīcu. Šobrīd Veselības ministrijā tiek rēķināts, kāds būs finansiālais ietaupījums, ja medicīniskās palīdzības sniegšanu alkoholiķiem pārceltu uz Strenčiem.

Straupes narkoloģiskās slimnīcas virsārste Dace Raituma LNT Ziņām norāda, ka pārmetums par iestādes nesaimnieciskumu nevarētu būt iemesls. Salīdzinot ar citām slimnīcām, Straupei nav finansiālu zaudējumu un nav arī uzkrātu parādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar centra slēgšanu Straupē, bez darba paliks vairāki desmiti ārstu, medmāsu un citi darbinieki, jo lielākā daļa neesot gatavi darba dēļ braukāt uz Strenčiem.

Tikmēr Pārgaujas novada dome pauž bažas, kas notiks ar Straupes pili. Tā šobrīd pieder Veselības ministrijai, taču tajā LNT Ziņām atzina, ka pili, visticamāk, nāksies pārdot.

Veselības ministrija iecerējusi Straupes pili atdot Valsts nekustamajiem īpašumiem.

Foto

LETA

LETA

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl