Komentāri

Nākamgad plānots slēgt Straupes narkoloģisko slimnīcu. Šobrīd Veselības ministrijā tiek rēķināts, kāds būs finansiālais ietaupījums, ja medicīniskās palīdzības sniegšanu alkoholiķiem pārceltu uz Strenčiem.

Straupes narkoloģiskās slimnīcas virsārste Dace Raituma LNT Ziņām norāda, ka pārmetums par iestādes nesaimnieciskumu nevarētu būt iemesls. Salīdzinot ar citām slimnīcām, Straupei nav finansiālu zaudējumu un nav arī uzkrātu parādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar centra slēgšanu Straupē, bez darba paliks vairāki desmiti ārstu, medmāsu un citi darbinieki, jo lielākā daļa neesot gatavi darba dēļ braukāt uz Strenčiem.

Tikmēr Pārgaujas novada dome pauž bažas, kas notiks ar Straupes pili. Tā šobrīd pieder Veselības ministrijai, taču tajā LNT Ziņām atzina, ka pili, visticamāk, nāksies pārdot.

Veselības ministrija iecerējusi Straupes pili atdot Valsts nekustamajiem īpašumiem.

Foto

LETA

LETA

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl