Kundze ar BMW izraisa četru automašīnu avāriju

Komentāri

Slokas ielā, netālu no krustojuma ar Kalnciema ielu, vakar, 30. janvārī, notika nopietna četru automašīnu sadursme.  

Autovadītājs, kura spēkrats avārijā cietis vismazāk, atzīst, ka sadursmes brīdi viņam šķitis, ka aizmugurē ietriecas tramvajs, vai vismaz milzīgs kravas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī BMW vadītāja atsakās no sarunas kameras priekšā, viņa atklāj, ka šorīt aizvedusi uz skolu bērnu, un tad devusies uz tehniskās apskates staciju, lai veiktu ikgadējo pārbaudi. Auto, viņasprāt, bijis tehniskās kārtībā, taču noticis, kas iepriekš nepieredzēts un spēkrats, vienkārši nav apstājies. Pirmais, to uz savas ādas izjutis VW šoferis Vitālijs.

”Es vispār neko nesapratu. Pēc sitiena brilles aizlidoja, atsitās pret stiklu un nokrita uz aizmugurējā sēdekļa. Kad izkāpu no mašīnas, neko neredzēju, neko nesapratu,” atceras Vitālijs.

Negadījuma vietā, dzirdami viedokļi arī par to, ka pie BMW stūres sēdošā kundze vienkārši novērsusies no ceļa, tādēļ nav laikus pamanījusi priekšā apturētos auto, un stāsts par bremžu defektu ir vien izdomājums. Taču par šī apgalvojuma patiesumu pārliecināsies policisti, pēc tehniskās ekspertīzes saņemšanas.

Tās slēdziens noteikti interesēs arī apdrošinātājus, jo negadījumā nodarītā skāde mērāma daudzos tūkstošos eiro un nopietns remonts nepieciešams vismaz trim no četrām iesaistītajām automašīnām.

Notikuma vietā sastaptie policisti apstiprina, ka neskatoties uz pamatīgi sasistajiem auto, šajā negadījumā nav nopietni cietuši cilvēki. Tāpat, ir zināms, ka autovadītāji pie stūres sēdušies skaidrā.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl