Komentāri

“Kultūras ministrija prioritāri aizstāv kultūras lietas. Katru gadu, pirmkārt, ir algu jautājumi. Arī šogad tas ir algu jautājums visās kultūras nozarēs.” Tā, komentējot prioritātes nozarē, sarunā ar “900 sekundēm” sacīja kultūras ministre Dace Melbārde.

Turpinot rubriku “Es skolā”, LNT rīta raidījuma ”900 sekundes” veidotāji aicina arī jūs iesūtīt savus skolas gaitu atmiņu stāstus un fotogrāfijas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savas fotogrāfijas un aprakstus, kādas bija izjūtas, dodoties uz skolu, kādas ir īpašās ar skolu saistītās atmiņas, iesūtīt iespējams uz e-pastu 900@sekundes.lv ar tēmturi #esskolā!

Ar savām atmiņām un skolas laika foto otrdien no rīta dalījās ar kultūras ministre! Par visu plašāk – sarunā ar Daci Melbārdi!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl