Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja domes reprezentācijas izdevumiem varēs tērēt līdz 960 eiro

4 komentāri
Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja domes reprezentācijas izdevumiem varēs tērēt līdz 960 eiro
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa (“Kuldīgas novadam”) 2020. gadā domes reprezentācijas izdevumiem varēs tērēt līdz 960 eiro, liecina 19. decembrī notikušās Kuldīgas novada domes sēdes lēmums.

Lēmumā noteikts, ka reprezentācijas izdevumos iekļauti visi izdevumi, kas saistīti ar delegāciju un atsevišķu personu uzņemšanu un amatpersonu vizītēm, tostarp izdevumi grāmatu, suvenīru, ziedu, telpu un galda noformēšanas priekšmetu, dzērienu, konditorejas izstrādājumu iegādei, ar reprezentāciju saistītu priekšmetu izgatavošanai, telpu nomai, kafijas paužu, brokastu, pusdienu un vakariņu rīkošanai.

Piešķirtos naudas līdzekļus līdz katra mēneša piektajam datumam, sadalot proporcionāli pa mēnešiem, pārskaitīt uz elektronisko norēķinu karti, kura atvērta uz domes priekšsēdētājas vārda, kā lietošanas mērķi nosakot domes reprezentācijas izdevumus.

Bērziņai līdz katra mēneša piektajam datumam jāiesniedz atskaite par reprezentācijas līdzekļu izlietojumu pašvaldības Finanšu un ekonomikas nodaļā.