Komentāri

Jauniešiem, un ne tikai, visos laikos ir bijusi kāre uz dažādiem izaicinājumiem. Kaut kur ielīst, uzrāpties, lai gūtu adrenalīna devu. Viena no pēdējo laiku populārajām vietām ir Kuldīgas pusē, uz kurieni jaunieši steidzas izbaudīt ekstrēmu kāpienu aptuveni 200 metru augstumā.

Viena no šādām vietām ir radio tornis Kurzemē, kas tiek saukts arī par Kuldīgas Adatu. Pēdējā laikā vairāki jaunieši vēlējušies pašapliecināties, uzkāpjot tajā un pēcāk tīmeklī publicēt foto un video no sava piedzīvojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka Adatas īpašnieks, taujāts, vai nākotnē tomēr interesentiem nebūs iespēja izbaudīt skatus no torņa smailes, kā arī ļauts to izmantot profesionālajiem sportistiem, nav teicis viennozīmīgu “nē”.

Foto:

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl