Komentāri

Kuldīgas pilsētas ielās jau šogad būs redzams jauns pilsētas rotājums. Tā būs Ēvalda Valtera skulptūra. Kuldīgas domes vadītāja Inga Bērziņa norāda, ka žūrijas izvēlētais piedāvājums jau paspējis iekarot arī kuldīdznieku simpātijas. To daudzi pilsētnieki apliecināja balsojot.

Iedzīvotāju balsojums bijis svarīgs, jo iepriekšējā konkursā žūrijas izvēli sabiedrība neatbalstīja un tāpēc nācās rīkot otro konkursu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šajā reizē ir bijuši pretinieki, jo īpaši mākslinieki, kuri neatbalstīja šā darba uzvaru. Žūrijas dalībniece Solvita Āboltiņa norāda, ka par spīti ekspertu iebildumiem nolemts atbalstīt balsojumā populārāko ieceri.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kur tieši Kuldīgā varēs iedzert tēju ar Ēvaldu Valteru. To Žūrija izlems kopā ar idejas autoru.

Kuldīgas arhitekte Jana Jākobsone norāda, ka ir vairākas pilsētas vietas, kas tiks izvērtētas. Svarīgi, lai, apsēžoties blakus Ēvaldam Valteram, pavērtos skaists Kuldīgas skats.

Lai vērtējums būtu pēc iespējas objektīvāks, konkursa darbu autori netika atklāti, tāpēc uzvarētāja – pie tējas tases sēdošā Ēvalda Valtera skulptūras autors – būs zināms nākamnedēļ. Savukārt skulptūra kādā gleznainā Kuldīgas vietā būšot redzama jau līdz gada beigām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl