Komentāri

Kuldīgas pilsētas ielās jau šogad būs redzams jauns pilsētas rotājums. Tā būs Ēvalda Valtera skulptūra. Kuldīgas domes vadītāja Inga Bērziņa norāda, ka žūrijas izvēlētais piedāvājums jau paspējis iekarot arī kuldīdznieku simpātijas. To daudzi pilsētnieki apliecināja balsojot.

Iedzīvotāju balsojums bijis svarīgs, jo iepriekšējā konkursā žūrijas izvēli sabiedrība neatbalstīja un tāpēc nācās rīkot otro konkursu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šajā reizē ir bijuši pretinieki, jo īpaši mākslinieki, kuri neatbalstīja šā darba uzvaru. Žūrijas dalībniece Solvita Āboltiņa norāda, ka par spīti ekspertu iebildumiem nolemts atbalstīt balsojumā populārāko ieceri.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kur tieši Kuldīgā varēs iedzert tēju ar Ēvaldu Valteru. To Žūrija izlems kopā ar idejas autoru.

Kuldīgas arhitekte Jana Jākobsone norāda, ka ir vairākas pilsētas vietas, kas tiks izvērtētas. Svarīgi, lai, apsēžoties blakus Ēvaldam Valteram, pavērtos skaists Kuldīgas skats.

Lai vērtējums būtu pēc iespējas objektīvāks, konkursa darbu autori netika atklāti, tāpēc uzvarētāja – pie tējas tases sēdošā Ēvalda Valtera skulptūras autors – būs zināms nākamnedēļ. Savukārt skulptūra kādā gleznainā Kuldīgas vietā būšot redzama jau līdz gada beigām.

Lasi vēl