Kukuļošanā aizdomās turēto policistu Plētienu patur apcietinājumā

Komentāri

Tiesa šodien lēma apcietinājumā paturēt arī kukuļošanā aizdomās turēto kārtības policijas inspektoru Ilmāru Plētienu. To TV3 Ziņām apstiprināja Plētiena advokāte.

Plētiens kopā ar Kārtības policijas priekšnieka vietnieku Arvilu Feierābendu un divām privātpersonām tika aizturēti martā. Saskaņā ar publiski izskanējušo informāciju Plētiens varētu būt bijis starpnieks, kura bankas kontā, iespējams, ieskaitīts Feierābendam paredzēts 1000 eiro kukulis.

Viņa advokāte Tv3 Ziņām gan tikai apstiprināja, ka Plētiens paliks apcietinājumā, plašākos komentāros neizplūstot.

Tiesa piektdien jau lēma, ka apcietinājumā jāpaliek arī Feierābendam un vienai no kukuļošanā aizdomās turētajām privātpersonām.

Jāpiebilst, ka pirms kukuļošanas skandāla Plētiens bija saņēmis balvu par policijas tēla spodrināšanu. To viņš darījis, iejūtoties runča Rūda tēlā un skolās mācot bērniem par drošību.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl