Kuģotāji Rīgas ūdeņos brauc agresīvi, pārkāpjot noteikumus

Komentāri

Teju katrs trešais ūdenstransporta līdzekļa vadītājs, kas kuģo Rīgas ūdeņos, pārkāpj noteikumus, novērojusi Rīgas ūdens policija.

Patlaban mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadīšanas apliecību, kas sniedz tiesības vadīt peldlīdzekli līdz 12 metru garumam, var iegūt, Ceļu Satiksmes drošības direkcijā (CSDD) nokārtojot eksāmena teorētisko daļu, kurā ir jāatbild uz 30 jautājumiem. Tajā pašā laikā Rīgas ūdenstilpnēs netrūkst arī tādu kuģotāju, kuri pārvietojas bez peldlīdzekļa vadītāja apliecībām. Visbiežāk to dara ūdensmotociklu vadītāji.

Tāpat viens no plašāk izplatītajiem pārkāpumiem ir lielais braukšanas ātrums. Policija ir reģistrējusi arī tādus gadījumus, kad ātrums pārkāpts trīs reizes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl