Kučinskis uzdod KNAB pasteidzināt izmeklēšanu par Belēviča iespējamo dienesta stāvokļa izmantošanu

0 Komentāru
Kučinskis uzdod KNAB pasteidzināt izmeklēšanu par Belēviča iespējamo dienesta stāvokļa izmantošanu
Foto: LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis uzdod KNAB pasteidzināt izmeklēšanu saistībā ar veselības ministra Gunta Belēviča iespējamo dienesta stāvokļa izmantošanu, apejot pacientiem noteikto rindas kārtību. Māris Kučinskis šodien tikās ar Gunti Belēviču, lai prasītu veselības ministram skaidrojumu par izskanējušajām ziņām. Pēc Kučinska atstāstītā, Belēvičs valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus neizmantojot principā.

Premjers arī akcentēja, ka Belēviča paša rokās ir atspēkot šo informāciju, piemēram, sasaucot preses konferenci, ja ir notikusi ministra apmelošana. Savukārt Guntis Belēvičs prasīs Latvijas Avīzei atsaukt rakstu, iespējams, arī tiesāsies.

Jau vēstījām, ka pamatīgā skandālā iekļuvis veselības ministrs Guntis Belēvičs. Latvijas Avīze raksta, ka ministrs, kura viens no uzdevumiem ir pacientu rindu mazināšana, pats, iespējams, rindu apgājis. Latvijas Onkoloģijas centrā Belēvičs esot saņēmis privileģētu pakalpojumu.

Pusi dienas ministrs no žurnālistu jautājumiem izvairījās, bet vēlāk, augstāko valsts amatpersonu skubināts, paziņoja, ka tiek apmelots.

Foto

0 Komentāru