Kučinskis paļaujas uz Latvijas drošības dienestiem, ka tie ziņotu par aizdomīgiem faktiem saistībā ar Dūklava biznesa partneri Krievijā

1 komentārs
Kučinskis paļaujas uz Latvijas drošības dienestiem, ka tie ziņotu par aizdomīgiem faktiem saistībā ar Dūklava biznesa partneri Krievijā
Foto: f64

Premjerministrs Māris Kučinskis paļaujas uz Latvijas drošības dienestiem, ka tie ziņotu par riskiem, ja tādus radītu zemkopības ministra un Krievijas uzņēmēja kopīgais bizness. 

Tā šodien Kučinskis komentēja Latvijas televīzijā izskanējušo informāciju, ka Dūklava biznesa partneris uzņēmumā “Piebalgas alus” ir Krievijas uzņēmējs Igors Šeheļevs. Viņam pieder arī citi uzņēmumi, un viens no tiem būvē karakuģus Krievijas bruņotajiem spēkiem. Jau vairākus gadus Šeheļevs ir arī vienīgais Dūklava partneris alus brūzī. Premjers par sava partijas biedra un valdības ministra īpatnajām biznesa saitēm neko nezinot.

“Es ļoti regulāri saņemu informāciju no mūsu drošības dienestiem gan par visādiem apdraudējumiem, gan saistībām ar vienu vai otru darījumu, šobrīd nekādas tāds informācijas manā rīcībā nav. Drošības dienesti nav mani ne par kādu apdraudējumu informējuši, es esmu pārliecināts, ka, ja tāds būtu, es būtu šo informāciju arī saņēmis,” saka Kučinskis.

Arī Dūklavs pats stāsta, ka par Šeheļeva citiem uzņēmumiem neko nezina un Latvijas drošības iestādes viņu par šo Krievijas biznesmeni nekad neesot izvaicājušas.