Kučinskis nobremzējis ekonomikas ministra maiņu

Komentāri

Atlikta ekonomikas ministra nomaiņa. Arvils Ašeradens ministra amatā būs vēl vismaz mēnesi. Valdības vadītājs Māris Kučinskis pirmdien, 16. oktobrī, panācis vienošanos, ka Ašeradens turpinās darbu valdībā līdz novembra beigām, kad Saeima plāno pieņemt valsts budžetu.

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, kurš vienlaikus ir arī “Vienotības” vadītājs, bija nolēmis valdību pamest, lai karjeru turpinātu parlamentā kā savas partijas Saeimas frakcijas vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču premjerministrs Māris Kučinskis no Ašeradena vēl nav gatavs šķirties un ekonomikas ministra nomaiņu nobremzējis. Abi vienojušies, ka ministra portfeli Ašeradens saglabās vismaz līdz 24. novembrim, kad Saeima plāno apstiprināt jauno valsts budžetu.

Māris Kučinskis

Māris Kučinskis
Ministru prezidents, ZZS

Mēs vienojāmies par to, ka viņš neatstāj amatu, līdz budžets tiek Saeimā pieņemts. Un koalīcijas partneri visi to šodien ar prieku atbalstīja.

Premjers norāda, ka bez budžeta apstiprināšanas ir arī vairāki citi svarīgi uzdevumi, kuru dēļ viņš vēl nepieņems Ašeradena demisiju. Kā piemērus Kučinskis nosauca izšķiršanos, vai apvienot telekomunikāciju uzņēmumus “Lattelecom” un LMT, kā arī gaidāmos lēmumus par “Liepājas metalurga” un Inčukalna pazemes gāzes krātuves nākotni.

Māris Kučinskis

Māris Kučinskis
Ministru prezidents, ZZS

Es ceru, ka ministrs un arī partijas vadītājs tiks ar visu galā.

Premjera aicinājumu vēl aptuveni mēnesi saglabāt ekonomikas ministra amatu Arvils Ašeradens respektēs.

Arvils Ašeradens

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs, “Vienotība”

Es ļoti augstu vērtēju šo lūgumu palikt amatā līdz rudenim.

Turklāt, kā iepriekš izteicies Kučinskis, Ašeradena atlūgums tiks pieņemts vien tad, ja premjeru apmierinās “Vienotības” piedāvātais jaunais ekonomikas ministrs. Komentējot pretendenta izraudzīšanās gaitu, Kučinskis LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja, ka vēl nav atrasts “īstais kandidāts”.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl