Komentāri

Latvijas premjeram Mārim Kučinskim nav pretenziju pret Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieka Jāņa Maizīša līdzšinējo darbu – tā viņš apliecināja intervijā “900 sekundēm”.

Maizīša pilnvaru termiņš beidzas maijā, un pagaidām nav skaidrības par Saeimas atbalstu viņam vai citiem iespējamiem kandidātiem uz SAB vadītāja amatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man nav pretenziju pret to, kā ir strādājis Maizīša kungs,” intervijā “900 sekundēm” sacīja Kučinskis. Viņš gan nekomentēja jautājumu par SAB vadītāja meklējumiem turpmākajiem gadiem un uzsvēra, ka par to lemj Valsts prezidenta vadītā Nacionālās drošības padome. Gala lēmums par šo jautājumu jāpieņem Saeimai.

Ministru prezidents norādīja, ka pirms katras pārvēlēšanas ir jāvienojas par veicamajiem uzdevumiem tuvākajos gados – par šo tematu ir plānots runāt ar Valsts prezidentu un citiem padomes locekļiem.

Intervija ar Māri Kučinski

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl