Komentāri

Latvijas premjeram Mārim Kučinskim nav pretenziju pret Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieka Jāņa Maizīša līdzšinējo darbu – tā viņš apliecināja intervijā “900 sekundēm”.

Maizīša pilnvaru termiņš beidzas maijā, un pagaidām nav skaidrības par Saeimas atbalstu viņam vai citiem iespējamiem kandidātiem uz SAB vadītāja amatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man nav pretenziju pret to, kā ir strādājis Maizīša kungs,” intervijā “900 sekundēm” sacīja Kučinskis. Viņš gan nekomentēja jautājumu par SAB vadītāja meklējumiem turpmākajiem gadiem un uzsvēra, ka par to lemj Valsts prezidenta vadītā Nacionālās drošības padome. Gala lēmums par šo jautājumu jāpieņem Saeimai.

Ministru prezidents norādīja, ka pirms katras pārvēlēšanas ir jāvienojas par veicamajiem uzdevumiem tuvākajos gados – par šo tematu ir plānots runāt ar Valsts prezidentu un citiem padomes locekļiem.

Intervija ar Māri Kučinski

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl