Komentāri

Nu jau vairs gandrīz nav šaubu, ka ZZS virzītais Ministru prezidenta kandidāts Māris Kučinskis ieņems ietekmīgāko amatu valstī. Dienā, kad Saeimā paredzēts balsojums par nākamās valdības sastāvu un tās vadītāju, 11. februārī, TV3 Ziņas piedāvā dokumentālo stāstu – Kas ir Kučinskis?

Topošais premjerministrs, kurš spēlēt futbolu, pīpēt un taisīt politiku iemācījies Valmierā. Cilvēcīgs, patiess, kompromisu meistars, bet bez svešvalodu zināšanām. Pats gan sola valodu vēl uzlabot, bet viņu vairāk satrauc, vai amatam neiztrūkstoši pienākošie miesassargi netraucēs atpūtu ar sievu un draugiem mīļajās lauku mājās Strenču pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 Ziņas piedāvā iepazīties ar tādu Kučinski, kādu sabiedrība vēl nebūs redzējusi – pusaugu delveri ar ielokotiem matu galiem, kļošenēm un platformenēs, kurš pīpēšanas dēļ gandrīz palika bez vidusskolas diploma. Sirsnīgu un patiesu arī kameras priekšā. Par kādreizējā Valmieras mēra iesaistīšanos lielajā politikā un Tautas partijas laiku atmiņās dalīsies bijušie tautpartieši Rihards Pīks un Artis Pabriks, par neveiksmi apvienībā Par Labu Latviju – eksprezidents Guntis Ulmanis. Pirmo reizi televīzijas intervijai piekritusi arī nākamā valdības vadītāja dzīvesbiedre Laine Kučinska, kura pati 10 gadus nostrādājusi Valsts kancelejā. Viņa zina, cikos sākas un cikos beidzas premjera darba diena, tāpēc ziņa par vīra kandidatūru viņai nāca kā auksta duša.

Foto

Video

Skatieties dokumentālu stāstu Kas ir Kučinskis?
ceturtdien, 11. februārī, plkst. 21.00 TV3!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl