Kučinskis, kādu sabiedrība vēl nav redzējusi; TV3 Ziņas piedāvā dokumentālu stāstu – Kas ir Kučinskis?

Komentāri

Nu jau vairs gandrīz nav šaubu, ka ZZS virzītais Ministru prezidenta kandidāts Māris Kučinskis ieņems ietekmīgāko amatu valstī. Dienā, kad Saeimā paredzēts balsojums par nākamās valdības sastāvu un tās vadītāju, 11. februārī, TV3 Ziņas piedāvā dokumentālo stāstu – Kas ir Kučinskis?

Topošais premjerministrs, kurš spēlēt futbolu, pīpēt un taisīt politiku iemācījies Valmierā. Cilvēcīgs, patiess, kompromisu meistars, bet bez svešvalodu zināšanām. Pats gan sola valodu vēl uzlabot, bet viņu vairāk satrauc, vai amatam neiztrūkstoši pienākošie miesassargi netraucēs atpūtu ar sievu un draugiem mīļajās lauku mājās Strenču pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 Ziņas piedāvā iepazīties ar tādu Kučinski, kādu sabiedrība vēl nebūs redzējusi – pusaugu delveri ar ielokotiem matu galiem, kļošenēm un platformenēs, kurš pīpēšanas dēļ gandrīz palika bez vidusskolas diploma. Sirsnīgu un patiesu arī kameras priekšā. Par kādreizējā Valmieras mēra iesaistīšanos lielajā politikā un Tautas partijas laiku atmiņās dalīsies bijušie tautpartieši Rihards Pīks un Artis Pabriks, par neveiksmi apvienībā Par Labu Latviju – eksprezidents Guntis Ulmanis. Pirmo reizi televīzijas intervijai piekritusi arī nākamā valdības vadītāja dzīvesbiedre Laine Kučinska, kura pati 10 gadus nostrādājusi Valsts kancelejā. Viņa zina, cikos sākas un cikos beidzas premjera darba diena, tāpēc ziņa par vīra kandidatūru viņai nāca kā auksta duša.

Foto

Video

Skatieties dokumentālu stāstu Kas ir Kučinskis?
ceturtdien, 11. februārī, plkst. 21.00 TV3!

Lasi vēl