Komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis šodien Berlīnē ticies ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli. Galvenais sarunu temats bija saistīts ar drošības jautājumiem.

Kučinskis pateicies par līdz šim sniegto atbalstu reģiona drošības stiprināšanā un aicinājis Vāciju palielināt militāro klātbūtni Baltijas valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar līdzīgu lūgumu pie Merkeles vērsusies arī Lietuva, aicinot Berlīni dislocēt Lietuvā bataljona lieluma vienību. Vācijas kanclere šodien paziņoja, ka Berlīne tik tiešām apsver karavīru nosūtīšanu uz Lietuvu, tādējādi dodot savu artavu NATO uzdevumam nostiprināt alianses austrumu flangu.

Šādas vienības nosūtīšana būtiski palielinās Vācijas klātbūtni Baltijas valstīs.

Vienlaikus Merkele gan akcentējusi, ka jebkura karaspēka izvietošana NATO austrumu dalībvalstīs jāveic tā, lai nevairotu spriedzi attiecībās ar Krieviju.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl