Komentāri

Vizīti Latvijā turpina viena no Ķīnas augstākajām amatpersonām – Ķīnas parlamenta priekšsēdētājs Džans Dedzjans. Šodien ar viņu tikās premjerministrs Māris Kučinskis.

Apspriežot abu valstu sadarbību, Kučinskis kā perspektīvākās jomas sadarbībai minējis dzelzceļa projektu ”Rail Baltica”, aviokompāniju ”airBaltic”, kā arī infrastruktūras attīstības iespējas Latvijas ostās un Rīgas lidostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat ticis runāts par iespējām sadarboties izglītībā un zinātnē. Abas amatpersonas bijušas vienisprātis, ka veiksmīgi attīstās tirdzniecība.

Pērn Latvijas preču eksports uz Ķīnu pieauga par 8,5%, kas Ķīnu ierindojis 11. vietā Latvijas tirdzniecības partneru vidū. Rīgas apmeklējumu Džans Dedzjans noslēgs Nacionālajā bibliotēkā, kurai dāvās grāmatas ķīniešu valodā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl