Kučinski demisijas pieprasījumi nevarot nobiedēt! Pikets vairāk naudas nenesīšot

1 komentārs
Kučinski demisijas pieprasījumi nevarot nobiedēt! Pikets vairāk naudas nenesīšot
FOTO: LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis paziņojis, ka ar demisijas pieprasījumu viņu nobaidīt nevarēs un mediķi un citi neapmierinātie piketējot lielāku finansējumu nedabūs. Neļaut saplosīt valsts budžetu šodien tikšanas laikā ar Kučinski aicināja arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Tikai divarpus mēnešus pēc valdības apstiprināšanas Kučinskim jāsaskaras ar demisijas pieprasījumu. To viņam gatavo Valda Kera vadītā mediķu arodbiedrība, kas sadarbojas ar opozīcijā esošo partiju Saskaņa.

Pret valdību vērstus lozungus varēs dzirdēt 1. maijā, kad notiks arodbiedrību organizēta protesta akcija Doma laukumā. Kučinskis gan paziņojis, ka viņu demisijas prasītāji nenobiedēs un neiežēlinās.

Kučinskis vēlreiz akcentēja, ka 35 miljonus veselības nozare saņems, bet ar nosacījumu, ja tiek īstenotas reformas, kas padara caurspīdīgāku valsts finansējuma izlietojumu. Premjera nostāju atbalsta arī Valsts prezidents.

Ne Kučinskis, ne Vējonis Tautas sapulcē nepiedalīšoties, jo situāciju esot uzdots sakārtot. Prezidents izteica cerību, – arodbiedrības nepieļaus, ka protesta akciju dažādām provokācijām varētu izmantot Latvijai nedraudzīgi spēki.

Video

TOP komentāri

  • Paldies!!!
    0 0 0

    Paldies!!!

    Sūdvalstiņa pieņēmusi pret spiegu likumu,īstenā Krievu boļševiku garā,Putins priecājas, par to kā šīs valsts pamuļķu valdība atdarina viņu,un grūž valsti bezdibenī,tieši rokās Putinam !!! Tā sauktās latviskās partijas ,vairāk var necerēt tikt pie varas saimā,nezinu nevienu ,kas par tām butu gatavs balsot !!! Ko jūs mīžat no tautas,jūs taču visus šos 25 gadus neko sliktu neesat darījuši,nezagāt,nekrāpāt,vai ne ?!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl