Komentāri
Kubana aizvadīta ar zaudējumiem, tomēr, visticamāk, nākamgad atgriezīsies Rīgā
FOTO: F64

Pretrunīgi vērtētais festivāls Kubana aizvadīts ar zaudējumiem. Neatkarīgi no tā, pasākuma organizatori pieļauj, ka arī nākamgad festivāls, visticamāk, tomēr notiks Rīgā.

Tiek ziņots, ka kopumā zaudējumu apmērs mērāms vairāku simtu tūkstošu ASV dolāru vērtībā. Tomēr ciestie zaudējumi nebūšot iemesls, lai atteiktos no festivāla rīkošanas Rīgā arī nākamajā gadā.

Pasākums sākotnēji tika rīkots Krievijā, Kaļiņingradas apgabalā. Pēc tam, kad to negaidīti aizliedza Krievijas varasiestādes, pasākumu nolēma rīkot Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

Jau ziņojām, ka pasākums pirmajā vakarā pamanījās izraisīt rīdzinieku pretenzijas ar savu milzīgo troksni.

Daudzi iedzīvotāji ar sociālo tīklu starpniecību pauduši neapmierinātību par trokšņaino festivālu, kas būtiski traucējis viņu naktsmieru. Kā izrādās, festivāla skaļā mūzika ir bijusi dzirdama ne tikai Lucavsalas tuvākajās apkaimēs, bet arī Pierīgā.

Daloties pārdomās, festivāls Kubana ironiski salīdzināts ar Jauno vilni, un tam veltīti vēl daudzi izteiksmīgi epiteti. Kā izrādās, troksnis no festivāla teritorijas ildzis arī pēc 23.00 vakarā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl