Krūmiņa, visticamāk, saglabās valsts kontrolieres amatu

Komentāri

Janvārī Saeimai būs jāapstiprina valsts kontrolieris, jo pašreizējās valsts galvenās revīzijas iestādes vadītājas Elitas Krūmiņas termiņš amatā tuvojas beigām. Ņemot vērā pašreizējo nostāju Saeimā, var prognozēt, ka Krūmiņai, visticamāk, izdosies gūt parlamenta vairākuma atbalstu savai palikšanai amatā arī uz nākamajiem četriem gadiem.

Lai dotu signālu Saeimas deputātiem par to, kāds, viņaprāt, būtu vēlamais balsojums, šodien pēc tikšanās ar Krūmiņu viņas palikšanai valsts kontrolieres amatā arī uz nākamajiem četriem gadiem atbalstu pauda premjers Māris Kučinskis.

Māris Kučinskis, Ministru prezidents, ZZS

Ir atbalsts arī no valdības vadītāja puses. Tālāk, protams, ir lemšana pašiem politiķiem.

Pati Krūmiņa šodien izteica gatavību turpināt iesāktos darbus. Krūmiņu vērtē kā iepriekšējās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas iedibinātās kārtības turpinātāju Valsts kontrolē. No Saeimas deputātiem pagaidām nepārprotamu atbalstu Krūmiņai pauž pati Sudraba, kā arī Saskaņas frakcija.

Inguna Sudraba, No sirds Latvijai Saeimas frakcijas vadītāja

Ir darba turpinājums un profesionalitāte iestādē tikai aug. Tā kā man nav šaubu, ka Elita Krūmiņa būtu pilnīgi atbilstoša kandidatūra, lai turpinātu ieņemt šo amatu.

Jānis Urbanovičs, Saskaņas Saeimas frakcijas vadītājs

Mēs atbalstītu viņas tālāko darbību. Viņa ir demonstrējusi neiecietību pret visādām nebūšanām.

Pārējo frakciju pārstāvji norāda, ka par savu nostāju vēl lems, taču būtisku iebildumu pret Krūmiņu nevienai Saeimas partijai pagaidām nav. Nevienā frakcijā arī nav apspriestas citas kandidatūras. Pagaidām plānu virzīt citu kandidātu nav arī Vienotībai – vienīgajai Saeimas frakcijai, kas pirms četriem gadiem neatbalstīja Krūmiņas iecelšanu amatā.

Solvita Āboltiņa, Vienotības Saeimas frakcijas vadītāja

Mums bija ļoti laba kandidatūra uz iepriekšējām [valsts kontroliera] vēlēšanām. Tas kolēģu politiskās greizsirdības dēļ tika noraidīts un izvēlēta Krūmiņas kundze, kura turpina to, ko bija iesākusi Sudrabas kundze. Gan tas stils, gan tie paziņojumi ir ļoti līdzīgi. Vienu daļu sabiedrības tas apmierina. Tādi vērā ņemami iebildumi droši vien nav arī Vienotības kolēģiem, bet mēs par to vēl lemsim frakcijā.

Kandidatūras valsts kontroliera amatam Saeimas deputātiem ir jāizvirza līdz nākamā gada 9. janvārim. Savukārt Elitas Krūmiņas amata pilnvaras beigsies 23. janvārī.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl