Komentāri
Kritiskā situācijā nonākušajiem piensaimniekiem plāno piešķirt 6,8 miljonus eiro
FOTO: LETA

Kritiskā situācijā nonākušajiem piensaimniekiem valsts sniegs palīdzību – no valsts budžeta varētu piešķirt 6,8 miljonus eiro lielu ārkārtas atbalstu.

Atbalstu saņemšot visi slaucamo govju īpašnieki. Piensaimnieki par krīzi nozarē un masveida bankrotiem runā jau vairākus mēnešus.

Lielākā problēma ir piena iepirkuma cenas kritums un arvien augošā pārprodukcija. Atbalsts no Eiropas Savienības (ES) šovasar neesot gaidāms, tāpēc tas tikšot piešķirts no valsts.

Piena iepirkuma cenas aprīlī noslīdēja zem 20 eiro centiem par litru piena, bet maijā kritums turpinājās vēl par vienu, diviem eiro centiem.

Savukārt prognozes nākamajiem mēnešiem liecina, ka vasarā piena iepirkuma cena varētu pazemināties līdz pat 12 eiro centiem par vienu kilogramu piena, kas ir zemākais līmenis kopš iepriekšējās krīzes 2009. gadā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl