Kristīne Garklāva un Baiba Zūzena sirsnīgi ieskandina “Eņģeļi pār Latviju” akciju

Pievienot komentāru
Kristīne Garklāva un Baiba Zūzena sirsnīgi ieskandina “Eņģeļi pār Latviju” akciju

“Eņģeļi pār Latviju” katru gadu palīdz ne tikai smagi slimiem bērniņiem, lai viņi izveseļotos, bet sniedz visai Latvijai sajūtu, ka viņi spēj dot ko vairāk, ka viņi spēj kāda pasauli pārvēst daudz jaukāku, sirsnīgāku un sniegt svētku sajūtu ik katra sirdī! Arī šogad dāvinot to, kas ir patiesi svarīgs, mēs kopā spējam mainīt cilvēku dzīves uz labo pusi!

Kristīne Garklāva visus uzrunāja, sākot ar vārdiem: “Paldies”. Katru gadu Ziemassvētku laikā šo svētku un brīnuma sajūtu daudziem bērniem un viņu vecākiem nav nemaz tik viegli noķert, bet, pateicoties akcijai “Eņģeļi pār Latviju”, viņi tomēr rod gan prieku, gan smaidu, gan pateicību savās sirsniņās.

Saņemot ikviena bērna vecāka pateicības vēstuli par to, ka viņu atvases ir izveseļojušās vai jūtas labāk, ir lielākais gandarījums, ko var saņemt akcijas rīkotāji. Arī šogad “Eņģeļi pār Latviju” turpina iepriecināt bērnus un uzrunāt cilvēkus, kuri var palīdzēt. Kuri var sniegt to, kas patiesi ir svarīgs.

Tieši šodien, 14. decembrī, “All Media Latvia” birojā tika iedegta eglīte, rotātas piparkūkas, veidoti eņģelīši un kārti eglītē, lai ne tikai ar pateicību, bet arī ar labām domām sniegtu šajā laikā labestību un prieku citu sirdīs!

Ziedot iespējams Bērnu slimnīcas fondā mājaslapā ”bsf.lv”, izmantojot ziedojumu kastītes ”Rimi” un ”Supernetto” veikalos, ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā ”mansrimi.lv”,  zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai arī iegādājoties akcijas preces ”Rimi” un ”Supernetto” veikalos līdz 31.decembrim.

Ziedo šeit!

Pagājušā gada akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” līdzekļu izlietojums bija šāds:

Terapija – 58 bērni;
Medikamenti – 35 bērni;
Aparatūra – 17 bērni;
Palīglīdzekļi – 6 bērni;
Pārtika – 4 bērni;
Inovatīvā ārstniecība – 4;
Ārkārtas gadījumi – 2.
Dāvini to, kas patiesi svarīgs!