Komentāri

Kristieši centīsies vairot sabiedrības ticību un garīgumu pasaules krīžu pārvarēšanai – tā šodien Tezē kopienas preses konferencē paziņoja baznīcu vadītāji.

Latvijas Romas katoļu baznīcas metropolīts-arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs norādīja, ka gatavošanās Tezē kopienas uzņemšanai Rīgā atgādināja par padomju laiku atstātajām pēdām cilvēkos. Tomēr Latvijas sabiedrība, galu galā, pierādījusi atvērtību un viesmīlību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad, kad mēs sākām uzrunāt sabiedrību kopā – laicīgā un garīgā vara, un nevalstiskās organizācijas, un pieslēdzās arī žurnālisti – tad mēs kopīgiem spēkiem izsitām cauri to mūri, tādu nevēlēšanās atvērt savas mājas. Un šobrīd pat vairāk pieteikumu uzņemt svētceļniekus nekā iespēju viņiem tos piegādāt.

Tezē kopienas vadītājs brālis Aloīzs sacīja, ka pašlaik Rīgā piedzīvojam viesmīlības skaistumu. Viņš norādīja, ka ar Tezē pulcēšanos kopā kristieši vēlas dot signālu baznīcu galvām, ka nepieciešams pievērsties lielākai vienotībai starp baznīcām.

Tezē Eiropas Jauniešu tikšanās Rīgā norisinās no 28. decembra līdz 1. janvārim. Rīgā ieradušies 15 tūkstoši Tezē jauniešu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl