Krievijas rubļa kritums pamatīgi iespaidos arī Latvijā dzīvojošos Krievijas pensionārus

1 komentārs

Krievijā paniku radījušas rubļa svārstības, kādas nav pieredzētas kopš 1990. gadiem. Kurss krīt strauji, un šodien sasniedza zemāko punktu – viens eiro maksā vairāk nekā 90 rubļus. Krievijas iedzīvotāji cenšas atbrīvoties no nevērtīgās naudas. Finanšu eksperti ir apmulsuši, jo tālāko notikumu gaitu vairs nespēj prognozēt.

Rubļa kurss mainās teju vai nepārtraukti, radot Krievijā vēl neredzētu pamatīgu spriedzi. Valsts iedzīvotāji steidz tērēt rubļus, iepērkot visdažādākās preces.

Dramatisko situāciju atzīst arī Krievijas centrālās bankas vadība.

Kā notikumi attīstīsies tālāk? Tas finanšu analītiķiem tas šobrīd ir topa temats, taču neviens neriskē uzņemties pareģa lomu, lai izteiktu konkrētas prognozes.

Par rubļa kursa kritumu pamatīgi satraukušies arī Latvijā dzīvojošie Krievijas pensionāri, kuru skaits Latvijā mērāms ap 14 000.  Viņiem pensiju aprēķina rubļos, bet izmaksājot  konvertē uz eiro. Ņemot vērā pašreizējās valūtas svārstības, uz rokas krievu pensionāri saņems, iespējams, pat uz pusi mazākas pensijas, nekā līdz šim.

TOP komentāri

 • Ina
  0 0 0

  Ina

  Tas nekas, tak ''Krim vernuli! Razgromili pol Ukraini! Vse nas bojatsa''.
  Man negribas tik smagus pārmetuma vārdus teikt, bet klusēt ar nebūtu labi- varbūt kaut daži sāks saprast, ka uz citu nelaimes, savu laimi neuzcelt.
  Lai Dievs dod mieru, prātu visām tautām!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl