Krievijas karakuģi iepeldējuši Latvijas ekonomiskās zonas ūdeņos

Komentāri
Krievijas karakuģi iepeldējuši Latvijas ekonomiskās zonas ūdeņos
Foto: Covi/Scanpix

Baltijas jūrā Latvijas ekskluzīvās ekonomiskās zonas ūdeņos iepeldējuši trīs Krievijas karakuģi, teikts paziņojumā, kas publicēts Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku “Twitter” kontā.

Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā četru jūras jūdžu attālumā no valsts teritoriālajiem ūdeņiem jūras bruņotie spēki identificējuši trīs Krievijas Bruņoto spēku korvetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas medijos izskanējis, ka Krievijas Baltijas flotes karakuģi, kas ieradušies Sanktpēterburgā, lai piedalītos Krievijas Uzvaras dienas parādē, 6. maijā pēkšņi pametuši piestātni un devušies nezināmā virzienā. Tas, iespējams, noticis tāpēc, ka pie Kaļiņingradas apgabala krastiem piepeldējis ASV eskadras mīnu kuģis, kas bruņots ar spārnotajām raķetēm. Oficiālie informācijas avoti Krievijā šīs ziņas pagaidām nav komentējuši.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl