Krievija vērtēs, vai Baltijas valstis neatkarību pasludinājušas leģitīmi

2 komentāri
Krievija vērtēs, vai Baltijas valstis neatkarību pasludinājušas leģitīmi
FOTO: LETA

Krievijas Ģenerālprokuratūra izplatījusi pārsteidzošu vēsti: tā izskatīs jautājumu, vai Baltijas valstu neatkarība ir leģitīma. Krievijas Ģenerālprokuratūra izmeklēšanu veiks pēc Valsts domes deputātu Jevgēņija Fjodorova un Antona Romanova iesnieguma, kurā  lūgts izvērtēt, vai 1991. gadā Baltijas valstu neatkarību atzinušās PSRS Valsts padomes izveidošana bija likumīga.

Kremļa partija Vienotā Krievija pauž pārliecību, ka Valsts padome radīta nelikumīgi, līdz ar to arī Baltijas valstu neatkarība ir apšaubāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiemin, ka Krievijas Ģenerālprokuratūra savulaik izplatīja atzinumu par Krimu, kurā akcentēja, ka pussalas nodošana Ukrainai savulaik bijusi nelikumīga.

TOP komentāri

  • Dita
    +1 +1 0

    Dita

    Tā kā Krievija neuzņemš nekādas neesošās PSRS saistības, tad lai viņa elpo mierīgi, jo viņai nav nekādas daļas gar neatkarīgajāmām Baltijas valstīm. A ja grib ko analizēt, lai no sākuma atlīdzina PSRS okupācijas radītos zaudējumus.
  • J.B.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl