Krievija novērtē Latvijas priekšrocības – strauji audzis auto pārvadājumu apjoms

1 komentārs

Šogad strauji audzis kravu pārvadājumu apmērs ar autotransportu starp Latviju un Krieviju. Lai nodrošinātu pārvadājumu nepārtrauktību, nolemts palielināt atļauju skaitu.

Vienošanās panākta, Rīgā tiekoties Latvijas un Krievijas starpvaldību komisijai. Tās dalībnieki pie sarunu galda sēdušies pēc četru gadu pārtraukuma. Taču, par spīti tam, abu valstu sadarbība ir turpinājusies, un komisijas līdzpriekšsēdētājs, Krievijas transporta ministrs Maksims Sokolovs, atzinīgi novērtē Latvijas priekšrocības, nodrošinot kravu tranzītu.

Maksims Sokolovs
Krievijas transporta ministrs

Latvijā ir augstu attīstīta transporta infrastruktūra, kompetence un starptautiskajiem standartiem atbilstoša transporta loģistika. Šīs konkurences priekšrocības mūsu valstīm ir jāizmanto, organizējot transporta plūsmas Eirāzijas kontinentā.

Savukārt satiksmes ministrs Uldis Augulis pauda gandarījumu, ka šogad auguši kravu pārvadājumi ar autotransportu starp abām valstīm. Taču autopārvadājumu attīstīšana vienlaikus izpelnījusies arī kritiku un jau nosaukta par ačgārnu.

TOP komentāri

  • Arnis Speiga
    +1 +1 0

    Arnis Speiga

    A kur tai Rašai likties, ar sankcijām apkrāmēta,ka maz neliekās. Ne gandarījums,bet realitātē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl