Krievija mēģina visus sarīdīt vienu pret otru, uzskata Igaunijas prezidente

Komentāri

Starptautiskajā politikā Krievija pašlaik mēģina visus sarīdīt vienu pret otru, tā šorīt intervijā LNT raidījumam ”900 sekundes” sacīja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

Viņa arī piebilda, Krievija mēģina ietekmēt valstu demokrātiskos procesus, izmantojot jebkuras pamanītās plaisas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērtējot, ko Eiropai un tās drošībai varētu nozīmēt Donalda Trampa nonākšana ASV prezidenta amatā, Kaljulaida atgādināja, ka viņš nav pirmais ASV prezidents, kura administrācija saka, ka Eiropai savai aizsardzībai jādara vairāk. Šajā ziņā varot teikt, ka nekā jauna ASV nostājā neesot.

Igaunijas prezidente pievienojās sava priekšgājēja viedoklim, ka igauņi, latvieši un lietuvieši nav skatāmi kā viena vienība – balti, taču vienlaikus viņa uzsvēra, ka sadarbība ir ļoti svarīga, jo tā dod lielāku svaru starptautiskajā politikā, tāpēc ir svarīga gan trīs Baltijas valstu, gan Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sadarbība.

Kaljulaida kopumā vērtēja, ka Baltijas valstis pēc neatkarību atgūšanas ir attīstījušās ļoti līdzīgi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl