Krauze: “Oligarhu lietas” izmeklēšanas komisiju varētu vadīt Mūrniece

8 komentāri

Tā dēvētā ”Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas pirmās sēdes darbakārtībā rīt pieteikts jautājums par Ingunas Sudrabas atsaukšanu no komisijas vadītājas amata.

Sudrabas atcelšanai gan balsu varētu nepietikt. Par viņas nomaiņu gatavību balsot pauž tikai ”Vienotības” un Nacionālās apvienības pārstāvji. Tikmēr ”Saskaņas”, ”No sirds Latvijai” un Latvijas Reģionu apvienības pārstāvji sliecas šādu priekšlikumu neatbalstīt.

Zaļo un zemnieku savienībā pauž neviennozīmīgu viedokli, norādot, ka komisijas vadību būtu jāuzņemas Nacionālajai apvienībai, kura tajā deleģējusi deputātu Ritvaru Jansonu.

Armands Krauze
ZZS Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks

Šajā gadījumā mēs jau šodien koalīcijā uzrunājām, ka Nacionālā apvienība varētu virzīt kandidātu. Komisijā darbojas Ritvars Jansons, bet, lai parādītu šo nozīmīgumu, to, cik šī komisija ir svarīga, komisiju varētu vadīt Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kas tiešām būtu labs signāls sabiedrībai.

Komisijas vadītājas Sudrabas atbilstību šim amatam aicinājis vērtēt arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

TOP komentāri

 • Dzintars Kokars
 • Dzintars Kokars
  +1 +1 0

  Dzintars Kokars

  Tad jau sanāk ka drošības dienesti arī danco pēc dažu stabules!
 • Viesturs Zaļups
  +1 +1 0

  Viesturs Zaļups

  Ko var muļļāt vienu un to pašu. Apnicis jau ir ar savām komisijām. Kur ir knab, kur ir drošības dienasti ko tad tie neko nedara, mālē tik acis ciet, un aizrunā ausis ar savām komisijām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl