Krasta ielas remontu sāks tikai rudenī; Rīgas dome sastrēgumus neparedz

1 komentārs
Krasta ielas remontu sāks tikai rudenī; Rīgas dome sastrēgumus neparedz
Foto: Edijs Pālēns/LETA

Rīgā Krasta ielas apjomīgie remontdarbi šovasar tomēr nesāksies, un, visticamāk, tie notiks rudenī. Aizkavēšanās saistīta ar papildu projektēšanas darbiem, skaidro Rīgas dome.

Seguma maiņu Krasta ielā sākotnēji bija iecerēts sākt jūlijā – uzreiz pēc Dziesmu un deju svētkiem. Taču pēdēja brīdī tika nolemts projektu sadalīt divās daļās un atsevišķi no asfalta maiņas konkursa projektēt jauna velo un gājēju ceļa izbūvi Daugavas pusē.

Una Ahuna-Ozola
Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Tas nozīmē to, ka veloceļu un gājējceļu mēs vēl projektējam, jo tā ir pārbūve, tas ir daudz sarežģītāk, ir jāpārnes inženierkomunikācijas un apgaismes stabi, kam nepieciešama sarežģītāka izstrāde. Savukārt brauktuvei šobrīd ir izstrādāts seguma atjaunošanas konkurss. Tas noslēgsies septembrī, tad ir laiks apstrīdēšanai un tad līguma noslēgšana. Līdz ar to septembra beigās varam uzsākt remontdarbus.

Rīgas domes Satiksmes departamentā apgalvo, ka, lai arī ceļa seguma atjaunošana tiks uzsākta rudenī, kad ielās ir intensīvākā satiksme nekā vasarā, lielu papildus sastrēgumu Rīgā nebūšot, jo Krasta ielā – posmā no Salu līdz Dienvidu tiltiem, kuru segums tiks atjaunots, – esot pietiekami plats ceļš, lai satiksmes plūsma netiktu īpaši traucēta. Tāpēc atlikt darbus uz nākam0 vasaru neesot bijis lietderīgi.

1 komentārs