Komentāri

Uz galvas tekoša kanalizācija un bailes no īssavienojuma, kas nodedzinātu visu māju – tā dzīvo cilvēki tepat teju Rīgas centrā, un risinājuma problēmai nav jau gadiem, jo tā vien šķiet, ka normālas kanalizācijas sistēmas ēkai vienkārši nav.

Ar raidījuma Degpunktā komandu sazinājušies kāda Krāsotāju ielas nama iedzīvotāji, lai pastāstītu, ka viņiem uz galvas tek kanalizācija un jebkurā brīdī pastāv iespēja ”dabūt pa nagiem”, jo avārijas stāvoklī ir arī elektrolīnijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Interesanti, ka augšējā stāvā virs pirmā stāva tualetes ir koplietošanas tualete, ko neviens vairs nelieto. Tur palicis tikai caurules gals, pa ko gāžas kanalizācija.

Lai gan, pēc iedzīvotāju domām, vainīgs ir apsaimniekotājs, runas par tecēšanas iemesliem ir dažādas.

Tā vien šķiet, ka, lai atrastu patieso problēmas cēloni, māju ir jānojauc un jāpaskatās, kas tad īsti ar kanalizāciju notiek, jo neviens tā īsti nezina, kur ir caurules un kur to nav.

Rīgas Namu pārvaldnieks ziņo, ka viņi notiekošo redz kā stāvvada aizdambējumu un tuvākajā laikā veiks tīrīšanu.

Vairāk skaties LNT raidījuma Degpunktā sagatavotajā sižetā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl