1 komentārs

“Ir izdevies sasniegt mērķi!” Tā pēc ceturtdien, 21. septembrī, notikušā ceļu policijas reida intervijā “900 sekundēm” atzina Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 21. septembrī, visās Eiropas Savienības valstīs un arī Latvijā norisinājās īpaša kampaņa, kurā policija kontrolēs drošību uz ceļiem.

Šogad ceļu satiksmes negadījumos ir samazinājies bojāgājušo cilvēku skaits. Ja pērn līdz septembra vidum avārijās dzīvību zaudēja 110 cilvēki, bet vēl 2015. gadā – 121 cilvēks, tad šogad – 91. Tomēr arī tā ir pietiekami drūma statistika.

TOP komentāri

  • reinis
    +1 +1 0

    reinis

    Ja uzskatīt ka ceļu policijas darbs tikai konstatēt pārkāpumus tad jā. Bet Es domāju ka ceļu policijas darbs tiek vērtēts ar vīņu profilaktisko darbību par ko viņiem pat prātā neienāk jo galvenais mērķis aizturēt kādu pārkāpēju un to sodīt. Tā viņi ir mācīti un tādas prasības viņiem tiek izvirzītas, bet ar cilvēķiem ir jāstrādā tad arī būs sasniegts galvenais mērķis, ceļu negadījumu samazināšana, nevis tikai sodīt un sodīt kaut vai tas arī ir vajadzībs nenoliedzu. Bet policijas lielu lomu bojā gajušo skaita samazināšanā Es neredzu, jo viss kopējais darbs organizēts nepareizi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl