2 komentāri

Kad par raidījuma ”Ekstrasensu cīņas” uzvarētāju tika atzīta ekstrasesnse no Rīgas, Džūlija Vanga, viņa kļuva ļoti populāra, īpaši Krievijā, Maskavā, kur viņa tagad dzīvo. Taču arī Latvijas iedzīvotāji tic viņas spējām un meklē ekstrasenses palīdzību, taču nokļūst viltvāržu rokās. Par to brīdina kāds Bez Tabu skatītājs.

”Labdien! Pašam dzīvē nebija tas veiksmīgākais periods un likās, ka daudzas lietas mistiski notiek pretēji visiem nodomiem. Kad Facebook mājaslapā ekstrasenses Džūlijas Vangas saitā pamanīju, ka tiek piedāvātas lelles, kuru maģiskā enerģija tās īpašniekam nesīs milzu veiksmi, nolēmu vienu pasūtīt,” raksta Bez Tabu skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izpētot labi, nekas aizdomīgs nelicies. Norādīts, ka lelles cena ir 250 eiro. Vīrietis, domādams, ka lelle palīdzēs atrisināt viņa likstas, ķēries pie darījuma kārtošanas. Pārskaitījis uz norādīto kontu 250 eiro par lelli un vēl 50 eiro par piegādi.

Kad pārskaitījums jau bija veikts, pircējs gaidījis darījuma apstiprinājumu, taču ne naudas, ne lelles, ne ekstrasenses, ne turpmākas sarakstes ar lapas veidotājiem.

Meklējot informāciju par it kā izveidoto Džūlijas Vangas mājaslapu, vīrietis sapratis, ka ir apmānīts, to Bez Tabu apstiprina arī ekstrasenses draudzene Jūlija. Krāpnieki izmantojot Džūlijas vārdu, lai nopelnītu naudu.

Varam vien pabrīdināt: esiet modri, pirms kādam pārskaitāt savu naudu!

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl