Kr. Barona ielas pērle (viena no daudzām) – neredzīgo celiņam pa vidu, lūk, šāds brīnums!

8 komentāri
Kr. Barona ielas pērle (viena no daudzām) – neredzīgo celiņam pa vidu, lūk, šāds brīnums!
Foto avots: Facebook

Vērienīgajā renovācijā Kr. Barona ielā pieļauta kāda būtiska un neglīta kļūda, ziņo aculiecinieki. Bruģa klājumam, kas paredzēts neredzīgajiem, pa vidu ir – stabs!

“Jūs zinājāt, ka bruģis ar baltām pumpiņām ir domāts aklajiem?” sociālajā tīklā Facebook raksta kāds Ruslans Biļukins, kurš ierakstam pievienojis arī fotogrāfiju, kas nepārprotami liecina – remontdarbu veicēji nav ne mazākajā mērā iedziļinājušies, ka klāj bruģi neredzīgajiem!

Portāls Skaties.lv sazinājās arī ar Latvijas Neredzīgo biedrību, kuras vadītāja Svetlana Sproģe skaidroja – šādas joslas parasti izvieto pirms pieturām vai krustojumiem – brīdinot, ka tuvojas kāds šķērslis. Viņa turklāt norādīja, ka šis nav vienīgais gadījums, kad joslām, kas paredzētas neredzīgajiem, pa vidu ir tādi “brīnumi” kā stabi, atkritumu urnas utt. Līdzīga situācija ir arī G. Zemgala gatvē, netālu no Statoil un LMT biroja – tur neredzīgo celiņam pa vidu ir uzlikta miskaste.

Komentējot Kr. Barona ielā redzamo stabu pa vidu joslai neredzīgajiem, Sproģe pauda: “Tas ir briesmīgi. Iespējams, ka tiem, kas bruģi lika, nav skaidras vīzijas, kādēļ šāds bruģis tiek likts, taču projektētājiem vai darbu vadītājiem gan vajadzēja to zināt”.

Skaties!

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Save

Tikko ieklāto Krišjāņa Barona ielas bruģi uzlauž, lai nomainītu siltuma caurules

Foto

8 komentāri