“KPV LV” aktīvi atbalsta ar Aināru Šleseru saistīti cilvēki – Kaimiņš apgalvo, ka tā ir ar viņu nesaskaņota pašdarbība

4 komentāri
“KPV LV” aktīvi atbalsta ar Aināru Šleseru saistīti cilvēki – Kaimiņš apgalvo, ka tā ir ar viņu nesaskaņota pašdarbība
Foto: twitter.com/egliitis

Pēdējās dienās sociālajos tīklos parādās minējumi, ka “KPV LV” atbalstītāju vidū ir par oligarhu savulaik dēvētais uzņēmējs un “Rīdzenes” sarunu dalībnieks Ainārs Šlesers.

Šajā kontekstā tiek piesauktas partijai vēlīgas intervijas un komentāri  laikrakstā “Dienas Bizness”, kas pastarpināti pieder ar Šleseru saistītiem uzņēmumiem.

Kā var pārliecināties sociālajā vietnē “Facebook”, starp “KPV LV” aktīviem atbalstītājiem ir ar Šleseru saistītais uzņēmējs Rūdolfs Brēmanis, kurš sociālajos tīklos aktīvi aģitē par “KPV LV”.

Plašāku atpazīstamību Brēmanis, kurš savulaik darbojās Latvijas diplomātiskajā dienestā, ieguva, organizējot bēdīgi slavenās vakariņas Dubaijā, kurās piedalījās Ainārs Šlesers ar dēlu, ietekmīgais Saūda Arābijas uzņēmējs, šeihs Halifs al Saifa  un Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Bijušais Latvijas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos pagaidu lietvedis pēc aiziešanas no diplomātiskā dienesta nekautrējas turpināt izmantot valsts vārdu, bagātajās arābu valstīs tirgojot termiņuzturēšanās atļaujas.

Taču izrādās, ka Brēmaņa aktivitātes ar “KPV LV” nav saskaņotas. Partijas līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš TV3 Ziņām atzina, ka partijai ir daudz atbalstītāju, kuri darbojas uz savu roku.

Artuss Kaimiņš

Artuss Kaimiņš
KPV LV līderis

Mums arī par to ir ienākusi informācija. Viņš nav biedrs, lai gan es viņu personīgi zinu, esmu saticis. Bet tur nav nekāda saistība, viņam nav dots mandāts. Es esmu arī pāris īsziņas rakstījis, lai viņš beigtu iedomāties, ka ir mūsu vēstnesis. Man šādas Brēmaņa kunga aktivitātes bija pārsteigums.

“KPV LV” arī kategoriski noraida, jebkādu savu saikni ar Šleseru, uzsverot, ka tās ir konkurentu un partijas nelabvēļu izplatītas baumas.

4 komentāri