3 komentāri

Turpmāk būs aizliegts fotografēt un filmēt kritiskās infrastruktūras objektus. To paredz šodien valdībā apstiprinātās izmaiņas noteikumos, kuru nepieciešamība tiek pamatota ar terorisma risku mazināšanu.

Kritiskās infrastruktūras objekti ir, piemēram, hidroelektrostacijas, dzelzceļa tilti un dažādas valsts iestādes, tostarp specdienestu ēkas un arī valdības nams. Kā skaidro iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, filmēt, fotografēt un jebkādā citā veidā dokumentēt būs aizliegts objektus, pie kuriem būs uzstādīta speciāla informatīva norāde. Cik daudz šādu objektu būs, viņš atturējās nosaukt, neprecizējot arī, vai sarakstā tiks iekļauts valdības nams. Pēc Kozlovska teiktā, par noteikumu pārkāpšanu ir paredzēta atbildība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rihards Kozlovskis

Rihards Kozlovskis
iekšlietu ministrs, “Vienotība”

Ja persona būs pārkāpusi šo kārtību, tad jautājums, protams, primāri tiks lūgts izdzēst šo kadru. Ja tas tiks izdarīts, es neredzu pamatu tālākām darbībām. Jautājums, protams, ir jāvērtē šis pats mērķis un nolūks, kāpēc šī filmēšana vai fotografēšana notiek.

Tikmēr bez skaidras atbildes palicis jautājums, cik lietderīgi ir ieviest šādu aizliegumu fotografēt un filmēt, ja mūsdienu tehnoloģijas to ļauj veikt arī slepus vai no liela attāluma.

Rihards Kozlovskis

Rihards Kozlovskis
iekšlietu ministrs, “Vienotība”

Jā, skaidrs, ka pretī jāliek citas tehnoloģijas, lai varētu atklāt, kā jūs minējāt, no attāluma vai kā, bet tas jebkurā gadījumā, protams, es piekrītu, ka apgrūtina šo procesu. Skaidrs, ka mēs to darām tiesiskā kārtībā. Tālāk tas ir jautājums, protams, par iespēju atklāt šādas slēptās filmēšanas vai fotografēšanas.

TOP komentāri

 • Man čista zb jau
  +3 +3 0

  Man čista zb jau

  Nu vot ja cilveks jau sak.shitadu fufeli domat 21.gs nu ta jajiet pensija viss ...
 • Monta Klintsone
  0 0 0

  Monta Klintsone

  Tātad visas skaistās Rīgas atklātnītes ar izgaismoto dzelzceļa tiltu utt tiks publiski sadedzinātas Doma laukumā-fimēt procesu, protams, nedrīkstēs.
 • Lilita Šēnberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl