Komentāri
Kosmoss tipveida dzīvoklī Imantā! Sociālo tīklu lietotājus sajūsmina īpašnieku izdoma!

Kosmosa tēma ielavījusies kādā pavisam neoriģinālā tipveida mājā Imantā – tur, no sirds pacenšoties dizaineram, radīts kas unikāls – dzīvoklis, kāds, visticamāk, šajā mikrorajonā nebūs vairs nevienam!

Dzīvoklis izpelnījies sociālo tīklu lietotāju ievērību, taču sākotnēji tas parādījies sludinājumu portālā SS.lv. Proti, dzīvokļa tagadējie saimnieki to tirgo par 94 tūkstošiem eiro. Sludinājumā norādīts, ka tajā ir “ļoti patīkama aura, un, atgriežoties no ikdienas steigas, mājās jutīsieties harmoniski”. Tāpat dzīvoklī ir “daudz un dažādi apgaismojumi”, taču mēbeļu izvēlē ievērots minimālisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties FOTO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl