Komentāri
Kosmoss tipveida dzīvoklī Imantā! Sociālo tīklu lietotājus sajūsmina īpašnieku izdoma!

Kosmosa tēma ielavījusies kādā pavisam neoriģinālā tipveida mājā Imantā – tur, no sirds pacenšoties dizaineram, radīts kas unikāls – dzīvoklis, kāds, visticamāk, šajā mikrorajonā nebūs vairs nevienam!

Dzīvoklis izpelnījies sociālo tīklu lietotāju ievērību, taču sākotnēji tas parādījies sludinājumu portālā SS.lv. Proti, dzīvokļa tagadējie saimnieki to tirgo par 94 tūkstošiem eiro. Sludinājumā norādīts, ka tajā ir “ļoti patīkama aura, un, atgriežoties no ikdienas steigas, mājās jutīsieties harmoniski”. Tāpat dzīvoklī ir “daudz un dažādi apgaismojumi”, taču mēbeļu izvēlē ievērots minimālisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties FOTO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl