Komentāri
Kopš pagājušā gada rudens, iespējams, Francijā pazudis tālbraucējs no Latvijas
FOTO: LETA

2015. gada 29. novembrī bez vēsts pazuda 45 gadus vecais Latvijas iedzīvotājs Oļegs Prokolovs.  Var atrasties Francijā vai Vācijā, kurp darba uzdevumā (tālbraucējs) veda kravas.

No Oļega paša teiktā ir zināms, ka 29. novembrī viņš atradies slimnīcā (Strasbūrā, netālu no robežas ar Vāciju).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tur kaut kas notika, vai nu viņš saslima, vai viņu uzskatīja par piedzērušos, bet viņu policijas pavadībā nosūtīja uz slimnīcu – skaidro pazudušā vīrieša tante. – 29. novembrī viņš sarunājās ar māti. Pēc tam 30. novembrī piezvanīja vēl vienu reizi un paziņoja, ka nedz alkohola, nedz narkotiku pēdas organismā nav atrastas un viņam pašam jādodas pēc mašīnas, kuru atstājis. Kopš tā brīža ar viņu zuduši jebkādi sakari. Tante stāstīja, ka Oļegs sūdzējies – viņš palicis bez naudas, arī dokumenti palikuši mašīnā,” stāsta tuvinieki.

”Darba devējs aizsūtīja citu šoferi, un viņš 4. decembrī mašīnu paņēma un atdzina uz Rīgu, bet par Oļegu tā arī nekas nav zināms. Mēs, protams, vērsāmies policijā, bet nekādu jaunu ziņu pagaidām nav. Arī Francijas policija viņu it kā meklējot, bet bez rezultātiem.”

Viņa pazīmes: gaiši mati, gaišzilas acis, drukna miesas uzbūve, svars aptuveni 130 kilogrami, augums 185 centimetri. Iespējams, uz sejas nelieli bārdas rugāji. Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Oļega Prokolova pašreizējo atrašanās vietu vai jebkādas citas ziņas par šo vīrieti, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110, vai Bezvests.lv – 22 084 084.

”Liels lūgums tiem, kas dzīvo Francijā, izplatīt šo informāciju. Vēlams arī papildus iesniegt info par meklēšanu Francijas policijas vietējā nodaļā. Var būt, ka tāds cilvēks atrodas kādā slimnīcā vai sociālajā centrā, un neviens viņu nevar atpazīt (jo visi viņa dokumenti un nauda palika mašīnā).”

Lasi vēl