“Kopā mums ir milzīgs spēks to izdarīt” – aktrise Anta Aizupe aicina ziedot akcijā “Enģeļi pār Latviju”

Pievienot komentāru
“Kopā mums ir milzīgs spēks to izdarīt” – aktrise Anta Aizupe aicina ziedot akcijā “Enģeļi pār Latviju”
EKRĀNUZŅĒMUMS

Tagad ir laiks, kad domāt ne tikai par dāvanām, bet arī to, kā palīdzēt citiem – tā uzrunājot klausītājus ”Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrā, saka aktrise Anta Aizupe.

Aktrise norāda, ka arvien biežāk viņas paziņu un draugu lokā materiālās vērtības tiek noliktas otrajā plānā. Piemēram, uz dzimšanas dienām tiek lūgts dāvināt nevis dāvanas, bet gan palīdzēt kādam, kam tas nepieciešams visvairāk.

Kā vēstīts, zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 ”Instagram” kontā darbdienās no plkst.19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Zvanu centrs darbosies no 16. līdz 22. decembrim.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv”;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv”;
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv”.