Konkursā uz KNAB priekšnieka amatu pieteikušies deviņi kandidāti

Komentāri
Konkursā uz KNAB priekšnieka amatu pieteikušies deviņi kandidāti
Foto: LETA

Konkursā uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu pieteikušies deviņi kandidāti. Tā šodien paziņoja konkursa komisijas vadītājs, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Šodien notika konkursa komisijas pirmās kārtas sēde. Nākamā komisijas sēde paredzēta 25. maijā. Pieteikšanās konkursā uz KNAB priekšnieka amatu noslēdzās 30. martā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais konkurss uz KNAB priekšnieka amatu tika izsludināts jau pagājušajā gadā, bet tas beidzās bez rezultātiem. No desmit kandidātiem, kas bija iesnieguši savus pieteikumus, komisija uz otro kārtu neizvirzīja nevienu. Toreiz konkursā piedalījās arī bijušais KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks, bet arī viņš netika virzīts tālāk.

Pēc tam gan Saeima grozīja KNAB likumu un atcēla iestādes vadītājam noteikto prasību par trīs gadu pieredzi vadošā amatā. Tā cer paplašināt personu loku, kuras var pretendēt uz KNAB priekšnieka amatu.

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl