Konkursā meklē LVĢMC valdes priekšsēdētāju; mēnešalga pārsniedz 5000 eiro

16 komentāri
Konkursā meklē LVĢMC valdes priekšsēdētāju; mēnešalga pārsniedz 5000 eiro
IEVA ČĪKA, LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izsludinājusi konkursu uz valsts SIA “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (LVĢMC) valdes priekšsēdētāja amatu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

VARAM pārstāve Vita Krieviņa aģentūrai LETA sacīja, ka Kristaps Treimanis, kurš LVĢMC valdes priekšsēdētāja amatu ieņem kopš 2015. gada, savu atlūgumu VARAM nolēmis iesniegt pats.

Starp amata kandidātiem izvirzītajām prasībām ir augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība ekonomikas, finanšu, vides pārvaldības, tiesību, vadības vai eksakto zinātņu jomā, un vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā, kura pakļautībā bijuši ne mazāk kā 30 darbinieku.

Tāpat no kandidātiem tiek gaidītas zināšanas par kapitālsabiedrības darbības jomām un stratēģisks redzējums par kapitālsabiedrības attīstību, zināšanas par korporatīvās pārvaldības principiem un finanšu resursu pārvaldīšanu, risku vadību un izpratne par funkciju deleģēšanu, valsts valodas zināšanas un labas angļu valodas zināšanas, kā arī nevainojama reputācija.

Kā amata kompetences norādītas stratēģiskā plānošana, spēja veidot pozitīvas attiecības un uzņemties vadītāja lomu, lai nodrošinātu kapitālsabiedrības mērķu sasniegšanu, spēja noteikt mērķus un plānot savas darbības, lēmumu pieņemšana un atbildība, kā arī pārmaiņu vadīšana un komunikācija.

LVĢMC valdes priekšsēdētāja mēnešalga ir 5186 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Kandidāti līdz 12. aprīlim savus pieteikuma dokumentus var iesniegt personīgi VARAM Personāla nodaļā, Rīgā, Peldu ielā 25, vai iesūtīt uz e-pastu “[email protected]” ar norādi “Konkursam uz LVĢMC valdes priekšsēdētāja amatu”.

16 komentāri