Konkursā “Labās gribas uzņēmējs” uzvar “Ulubeles” projekts “Cilvēcības skoliņa”

“MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācijas “Reach for Change” sociālajā projektā “Labās gribas uzņēmējs” šogad uzvarējusi Ilze Džonsone no dzīvnieku patversmes “Ulubele” ar projektu “Cilvēcības skoliņa”, kura mērķis ir attīstīt bērnos emocionālo inteliģenci caur rūpēm par dzīvniekiem.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • zinta

  zinta

  Var redzēt, kas kam ir tuvāks - dzīvnieki, ko paši esam izmetuši uz ielas vai jaunās māmiņas, kuras nonākušas nelaimē. Cerību spārni nesākas un nebeidzas ar jaunajām māmiņām, šeit ir arī bērni invalīdi, ja tas Jums sirdis neatvēra, tad lai veicas ar pamestu sunīšu un kaķīšu vāķīšanu.
 • Dagnija

  Dagnija

  Izskatās, ka žūrijas vērtējums ir subjektīvs, balstīts uz žūrijas pārstāvju vērtībām. Manuprāt, šis vērtēšanas process ir pārāk garš. Viena (bērnu) žūrija, tad publiskā balsošana un vēl viena žūrija, kur katrs lemj citādāk. Tas viss kopumā izskatās diezgan apšaubāmi.
 • Vija G.

  Vija G.

  Tas nav konkurss, tas ir šovs. Ko tad tracina cilvēkus ar šādām balsošanām, ja rezultāts ir cits. Pārdomājiet konkursa noteikumus.
 • dace

  dace

  Nav godīgi taisīt konkursu, kur uzvar žūrijas izvēlēts projekts. Balsojumā uzvarēja Cerību māja- tad viņiem pienākas arī balva.
 • Dzintra Lukina

  Dzintra Lukina

  Ticamības moments zudis...Kāpēc jāvaicā sabiedrības viedoklis , ja uzvarēja projekts, kurš neieguva balsu vairākumu?
  • Ilga

   Ilga

   Dzintra, izlasiet nolikumu, kas ir publisks - gala rezultātu veidoja ne tikai soc tīklu balsotāji. Konkurss bija vairākās kārtās, kur kopā skaitīja iegūto rezultātu. Finālam izvirzīja projektus, kas iepriekšējās kārtās bija guvuši punktus un finālā vērtēja projekta prezentāciju.
   • Dzintra Lukina

    Dzintra Lukina

    Jebkura firma var ziedot no peļņas kam vēlās, MTG to arī var darīt un nevaicāt balsotāju viedokli.Balsotāju viedoklis bija ļoti labi redzams.Par Nolikumu viss ir skaidrs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!