Konkurences padomi turpinās vadīt Skaidrīte Ābrama

Komentāri
Konkurences padomi turpinās vadīt Skaidrīte Ābrama
Zane Bitere / LETA

Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama turpinās vadīt padomu vēl vienu termiņu. Ābrama kā vienu no savām prioritātēm izvirzījusi panākt izmaiņas likumdošanā, lai normas par konkurences kropļošanu attiektos arī valsts un pašvaldību uzņēmumiem.

Skaidrīte Ābrama Konkurences padomi vada kopš 2012. gada vidus. Toreiz, lai iegūtu šo amatu, viņa upurēja politisko karjeru un izstājās no Reformu partijas. Šobrīd viņas termiņš amatā tuvojās beigām, un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens rosina viņai ļaut strādāt vēl piecus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

EM akcentē, ka Konkurences likumā paredzēta iespēja KP priekšsēdētāju un padomes locekļus iecelt amatā atkārtoti vienu reizi pēc kārtas. KP priekšsēdētāja pilnvaru termiņš ir pieci gadi.

Jau ziņots, ka valdība par viņas apstiprināšanu amatā bija plānojusi lemt jau pagājušajā nedēļā, bet pēc ZZS lūguma lemšana tika atlikta. Pirmdien ZZS Ābramu iztaujāja klātienē. ZZS bija vienīgā no koalīcijas partijām, kurai Ābramas darbs radīja jautājumus. Nedz partijai ”Vienotība”, nedz Nacionālajai apvienībai šaubu par viņas piemērotību nav. Tomēr arī ZZS viņu nolēma atbalstīt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl