Konkurences padomi turpinās vadīt Skaidrīte Ābrama

Komentāri
Konkurences padomi turpinās vadīt Skaidrīte Ābrama
Zane Bitere / LETA

Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama turpinās vadīt padomu vēl vienu termiņu. Ābrama kā vienu no savām prioritātēm izvirzījusi panākt izmaiņas likumdošanā, lai normas par konkurences kropļošanu attiektos arī valsts un pašvaldību uzņēmumiem.

Skaidrīte Ābrama Konkurences padomi vada kopš 2012. gada vidus. Toreiz, lai iegūtu šo amatu, viņa upurēja politisko karjeru un izstājās no Reformu partijas. Šobrīd viņas termiņš amatā tuvojās beigām, un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens rosina viņai ļaut strādāt vēl piecus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

EM akcentē, ka Konkurences likumā paredzēta iespēja KP priekšsēdētāju un padomes locekļus iecelt amatā atkārtoti vienu reizi pēc kārtas. KP priekšsēdētāja pilnvaru termiņš ir pieci gadi.

Jau ziņots, ka valdība par viņas apstiprināšanu amatā bija plānojusi lemt jau pagājušajā nedēļā, bet pēc ZZS lūguma lemšana tika atlikta. Pirmdien ZZS Ābramu iztaujāja klātienē. ZZS bija vienīgā no koalīcijas partijām, kurai Ābramas darbs radīja jautājumus. Nedz partijai ”Vienotība”, nedz Nacionālajai apvienībai šaubu par viņas piemērotību nav. Tomēr arī ZZS viņu nolēma atbalstīt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl