Koncertzāles “Rīga” likteni izšķirs tiesā

Komentāri

Joprojām neskaidrs koncertzāles ”Rīga” liktenis, kas atrodas Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) telpās.

Vienai tiesvedībai seko cita un jau trīs gadus koncertzāles pārstāvji konfliktē ar akadēmijas vadību. Nu jau bijušajam šo telpu nomniekam Jurim Milleram joprojām ir cerība, ka koncertzāle “Rīga” atjaunos savu darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un daudzo tiesvedību vietā abas konfliktējošās puses beidzot sēdīsies pie saruna galda. Viņaprāt, koncertzāles likteni izšķirs Latgales apgabaltiesa. Tā šonedēļ izskatīja Zinātņu akadēmijas apelācijas sūdzību par tai nelabvēlīgo pirmās instances nolēmumu un savu spriedumu paziņos pēc divām nedēļām.

“Pirmās instances tiesa bija konstatējusi, ka LZA ir viltojusi dokumentus, ar mērķi izvairīties no pienākuma kompensēt veiktos ieguldījumus, kā to paredzēja pušu savstarpējā vienošanās. Tajā brīdī, kad iestājās pienākums kaut ko kompensēt – es uzsveru nevis naudas veidā, bet dzēšot īres maksu, tajā brīdī LZA izvēlējās ceļu – viltot dokumentus, nepildīt uzņemtās saistības un attiecīgi iniciēt vairākas tiesvedības, kuras pusēm ir bijušas ar mainīgiem panākumiem. Jo nav jau strīds par to, ka būtu jāmaksā īres maksa- strīds par to, kādā veidā bija jāmaksā,” pauž Millers.

Viņš jau izsvēris, lai atjaunotu koncertzāles darbību – būšot vajadzīgi vismaz trīs mēneši intensīva darba un vairāk nekā 50 000 eiro, kas esot aptuvenais šobrīd nodarītais kaitējums telpām.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl