Komentāri
Kaitbordistu meklē pēdējā neizpētītajā rajonā; meklēšanā iesaistās daudz brīvprātīgo
FOTO: LETA

Jūrā pie Kolkas raga turpinās pazudušā kaitbiordista meklēšana, pārbaudīt pēdējo vēl neapgūto rajonu devusies beidzamā Jūras spēku ekipāža. Savukārt krasta rajonā plašā teritorijā pazudušo kaitbordistu meklē liels skaits brīvprātīgo.

Ja laika apstākļi uzlabosies, iespējams, tiks iesaistīts arī helikopters. Pazudušā Renāra Mileikas līdz šim meklēšana noritējusi bez panākumiem. Pēc meklētāju paustā, uz atlikušo, vēl nepārmeklēto rajonu Kolkas apkārtnē devusies pēdējā ekipāža. Pēc tam visa aprēķinātā teritorija, kur varētu atrasties kaitbordists, būs pārmeklēta, un operācija jūrā varētu beigties. Cik ilgs laiks tam nepieciešams, patlaban nav zināms. Taču, ja laika apstākļi būs apmierinoši, meklēšanā varētu iesaistīties arī helikopters. Pagaidām gan vēl nav skaidrs, vai tas notiks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr gar jūras krastu plašā teritorijā meklēšanā iesaistījies liels skaits brīvprātīgo – gan ar pazudušo pazīstami, gan nepazīstami cilvēki, kas ieradušies pat no Liepājas, pastāstīja meklēšanas koordinators Āris Muitinieks. Precīzu meklētāju skaitu viņš gan nevarēja nosaukt.

Piekrastes meklēšanā cilvēki iesaistījušies arī ar dažādiem braucamrīkiem – kvadracikliem un citiem, norādīja Muitinieks.

Kā vēstīts, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) izsaukums uz Dundagas novadu sestdien saņēma pēc plkst.15. Krastā palicēji ziņojuši, ka sportists iepūsts jūrā un pazudis no viņu redzesloka.

Meklēšanas darbus koordinē Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas koordinācijas dienests (MRCC Rīga).

Piekrastes apsekošanā tika iesaistīti VUGD darbinieki un iedzīvotāji, bet jūrā pazudušo vīrieti sestdien meklēja Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteri un divi tirdzniecības kuģi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl