Kods laiks gaidams breivdīnos Bolvūs, Riezeknē, Krustpiļie un cytur? Jaunākās latgaliešu laika ziņas!

0 Komentāru
Kods laiks gaidams breivdīnos Bolvūs, Riezeknē, Krustpiļie un cytur? Jaunākās latgaliešu laika ziņas!

Latgale, laika ziņas šīm brīvdienām ir klāt! Kods laiks gaidams breivdīnos Bolvūs, Riezeknē, Krustpiļie un cytur? Skaties laika ziņu prognozi šīm brīvdienām latgaliešu valodā – vai spēsi to saprast?

Kāds laiks Balvos, Varakļānos, Rēzeknē, Krustpilī, Daugavpilī un citur? Uzzini to šajās laika ziņās – īpaši detalizēta sinoptiķu prognoze tieši Latgalei!

Skaties VIDEO!

Detalizēta laika prognoze Latgalei arī latviski lasāma šeit!

Naktī uz sestdienu Latgalē gaidāms apmācies un lietains laiks, migla no rīta izklīdīs pavisam gausi. Toties salnas nav gaidāmas un gaisa temperatūra nebūs zemāka par +6..+8 grādiem.

Sestdien lielākoties apmācies laiks, daudzviet līs, īpaši Ilūkstes, Daugavpils un Krāslavas apkārtnē, bet Viļakā, Balvos un Kārsavā lietus nav gaidāms. Pūtīs lēns ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra +12..+14 grādi.

Naktī uz svētdienu gaidāms daļēji mākoņains laiks, bez nokrišņiem, bet vietām, īpaši Līvānu pusē veidosies migla. Gaiss atdzisīs līdz +4 grādiem Viļānos, Preiļos, citviet nedaudz siltāk: Balvos +6 grādi, Zilupē un Latgales sirdī Rēzeknē +7 grādi, Daugavpilī +8 grādi. Zāles virskārtā vietām salnas.

Svētdien starp mākoņiem uzspīdēs saule, nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs pavisam lēns ziemeļu puses vējš. Gaisa temperatūra Krustpilī – +12, Balvos +13, Dagdā un Daugavpilī +14 grādi.

Save

Save

0 Komentāru